З 12 травня для жителів окремих українських населених пунктів подорожчала холодна вода.
Як повідомляється на сторінці громадської організації «Нова комунальна Україна» в Фейсбуці, жителям Львова, наприклад, доведеться платити за холодну воду на 27,9% більше, передає ПромПолітІнформ.
«Подарунок перед затяжними травневими святами українцям влаштувала НКРЕКП на своєму засіданні 26 квітня, а 11 травня його постанови були опубліковані в газеті «Урядовий кур’єр». Тому вони вступили в силу з дня, наступного за днем їх опублікування», – сказано в повідомленні.
Підвищення тарифу також торкнулося Києва, Рівне, Дніпра, Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Павлограда, Лисичанська, Коломиї.
Платіжки з новими сумами споживачі отримають в червні.
