Головні телекомунікаційні оператори Китаю вже в другому півріччі поточного року мають намір втрьох в тестовому режимі запустити технологію 5G в декількох містах.
Пілотні проекти будуть запущені в таких містах, як Пекін, Шанхай, Чунцин, Гуанчжоу, Нанкін, Сучжоу і Нінбо.
У цих містах компанії проведуть тестування технології 5G, будуть побудовані відповідні базові станції і запущені такі додатки, як «автономне водіння», «розумні міста» і «розумні будинки».
На даний момент в світі існує чотири покоління мобільного зв’язку. Але вже представлений перший в світі 5G-модем для смартфонів.
Джерело: Сіньхуа