Міжнародний аеропорт Вінниця визнаний аеропортом року – таку нагороду комунальне підприємство отримало від Асоціації «Аеропорти України».
Нагородження відбулося сьогодні у Вінниці, де проходить IV Міжнародна авіаційна конференція і виставка «Аероконгресс-2017», передає ПромПолітІнформ.
Керівнику аеропорту Ярославу Мазурця вручили перехідний кубок Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації (ААУГА).
«Ми не найбільший аеропорт, а просто кращий», – зазначив директор аеропорту Вінниця.
При цьому керівник ААУГА Петро Липовенка уточнив, що аеропорт Вінниця визнаний не кращим, а переможцем у номінації «Аеропорт року».
«Для визначення переможця цього конкурсу ми брали інтегровані показники приросту обслуговування пасажирів і приросту за кількістю авіарейсів. За дев’ять місяців цього року аеропорт Вінниця збільшив кількість пасажирів в 2,5 рази, рейсів – на 54% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року», – заявив керівник ААУГА.
Відзначимо, що Асоціація «Аеропорти України» проводить конкурс «Аеропорт року» з 2015 року. Першим номінантом став аеропорт Одеса, в минулому році – аеропорт Запоріжжя.