У січні-липні 2018 року на Придніпровській залізниці різними видами ремонту оновили 175,4 км колії. Зокрема, колійники виконали реконструкцію 23 км колії, посилений капітальний та капітальний ремонт – майже 15,7 км, посилений середній та середній – майже 47,7 км, комплексно-оздоровчий – 47, 1 км колії. Інформує портал ПромПолітІнформ з посиланням на прес-центр Укрзалізниці.
Окрім цього, на ділянках реконструкції попередніх років було укладено 4,8 км безстикової колії та більш як 15 км старопридатних плітей безстикової колії – на ділянках попереднього капремонту.
До того ж залізничники оновили 11,9 км рейок, ще на 10,2 км замінили зношені рейки на старопридатні.
За сім місяців поточного року було також проведено капітальний ремонт 13 та середній 62 стрілочних переводів, реконструкцію 13 стрілочних переводів, ще на двох оновили металеві частини.
Ремонтно-колійні роботи велися на основних напрямках вантажного та пасажирського руху – П’ятихатки – Чаплине, Лозова – Солоне Озеро та в стратегічному Криворізькому регіоні.