У Білій Церкві з’явиться міжнародний аеропорт

Інфраструктура 18.02.2019 / автор:
У Білій Церкві з’явиться міжнародний аеропорт

Аеропорт Біла Церква планує відкрити міжнародний пункт пропуску восени цього року. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає прес-служба міністерства інфраструктури.

Омелян підкреслив, що розвиток регіонального аеропорту Біла Церква та створення на його базі мультимодального вантажного комплексу визначено пріоритетним проектом для міністерства інфраструктури.

«З метою підвищення інвестиційної привабливості аеропорту і його конкурентоспроможності в сфері ремонту та авіаційних вантажних перевезень здійснюються заходи з відкриття міжнародного пункту пропуску», – зазначив Омелян.

За його словами, доцільність розширення показало рекордну за 18 років кількість авіаоперації – 73.

У міністерстві впевнені, що це дасть можливість виконувати аеропорту Біла Церква прямі рейси з іншими країнами.

За підрахунками відомства, з відкриттям аеродрому для інших країн кількість операцій на ньому зможе доходити до 300 на рік.