З квітня в столиці можуть подорожчати послуги ЖКГ

Тарифи 21.02.2019 / автор:
З квітня в столиці можуть подорожчати послуги ЖКГ

Вартість вивозу побутових відходів з квітня хочуть підвищити.

Інформація про це з’явилася на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації, повідомляє портал ПромПолітІнформ.

У проекті вказано нові тарифи на вивезення 1 кубічного метра твердих побутових відходів. Якщо раніше для населення ціна становила 159,1 грн, то з квітня ціна виросте майже на 11%, і потрібно платити буде 176,26 грн.

Також вартість вивезення відходів підніметься і для бюджетних установ. Їм потрібно буде платити 186,94 грн, раніше було 172,91 грн (8,1%). У всіх інших ціна підвищиться майже на 15 відсотків і становитиме 234,22 грн, з 204,31 грн.

А щоб вивезти великогабаритні побутові відходи, комунальникам потрібно заплатити 210,68 грн, що майже на 20% більше за нинішню ціну.