Антимонопольний комітет відкрив справи проти 20 облгазів

Тарифи 12.04.2019 / автор:
Антимонопольний комітет відкрив справи проти 20 облгазів

Антимонопольний комітет розглядає справи за ознаками скоєння 20 облгазами порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Про це написав у Facebook голова  АМКУ Юрій Терентьєв, повідомляє портал ПромПолітІнформ.

Йдеться, зокрема, про ПАТ «Вінницягаз», ВАТ «Волиньгаз», ВАТ «Дніпрогаз», ВАТ «Дніпропетровськгаз», ВАТ «Житомиргаз», ВАТ «Закарпатгаз», ВАТ «Запоріжгаз», ВАТ «Івано-Франківськгаз», ВАТ «Київоблгаз», ВАТ «Криворіжгаз», ВАТ «Львівгаз», ВАТ «Миколаївгаз», ВАТ «Рівнегаз», ВАТ «Сумигаз», ВАТ «Тисменицягаз», ВАТ «Харківгаз», ВАТ «Харківміськгаз», ВАТ «Хмельницькгаз», ВАТ «Чернівцігаз» та ВАТ «Чернігівгаз».

«Справи розпочато за ознаками зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринках розподілу природного газу в межах територій ліцензійної діяльності, закріплених за відповідними облгазами», – пояснив глава АМКУ.

Підставою для відкриття справ стало донарахування облгазами, всупереч Кодексу газорозподільних систем, побутовим споживачам обсягів спожитого природного газу понад обсяги, що визначені за даними лічильників.