Майже 160 мільйонів гривень військового збору сплатили до держбюджету за 4 місяці 2019 року підприємства, які знаходяться на обліку в Харківському управлінні Офісу великих платників податків.
Про це, пише Status Quo – Харків, повідомили в офісі, передаэ портал ПромПолітІнформ.
Обсяги надходжень збільшились на 15,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
У квітні поточного року великий бізнес сплатив 44 млн грн військового збору.
Сплата військового збору збільшилася в порівнянні з квітнем 2018 року на 6,7 млн грн (на 18%).