З осені 2018 року надходження від малої приватизації склали 615 млн грн.
Про це в Facebook повідомив в.о. глави Фонду держмайна Віталій Трубаров, інформує портал ПромПолітІнформ.
«З початку року на електронні аукціони виставлено 301 об’єкт, з яких 197 продано. По 104 об’єктах очікується проведення аукціонів, загальна стартова ціна яких – 76 млн грн», – поділився новиною Трубаров.
Фактичні надходження від малої приватизації з початку 2019 року, за його словами, склали 265 млн грн.
Більше 40 електронних майданчиків продають лоти малої приватизації в системі “ProZorro.Продажі”.
Нагадаємо, 2 січня Фонд держмайна затвердив перелік об’єктів малої приватизації, що підлягають продажу в 2019 році. До нього увійшли нові об’єкти і ті, які не встигли приватизувати в минулому році. В цілому, це 792 об’єкта, з яких 48 – пакети акцій, 92 – єдині майнові комплекси, 190 – об’єкти незавершеного будівництва, 402 – окреме майно і 59 об’єктів соціально-культурного призначення.
До групи малої приватизації входять об’єкти нерухомості, невеликі підприємства, номінальна вартість яких не перевищує 250 млн грн.



