Українське законодавство встановлює право сімей, в яких виховуються та проживають неповнолітні діти, на отримання державної допомоги.
Про це повідомляє «Судово-юридична газета», інформує портал ПромПолітІнформ.
Верховна Рада України прийняла проект Постанови №2000-П «Про висновки і пропозиції до Закону України про Державний бюджет на 2020 рік», яким передбачено збільшення суми допомоги при народженні дитини з 2020 року.
100 тисяч гривень – на першу дитину, 200 тисяч – на другу і 400 тисяч – на третю і кожну наступну дитину. Такі виплати має намір затвердити Верховна Рада України.
Виплачувати таку допомогу пропонують одноразово в розмірі 25% від загальної суми і протягом наступних 36 місяців рівними частинами суми допомоги, що залишилася.