У Харкові на території торговельного центру «Барабашово» пройшли масштабні обшуки. В результаті правоохоронці вилучили товарів на 117 мільйонів гривень, а також два мільйони гривень готівкою.
Про це повідомили в Державній прикордонній службі України, інформує портал ПромПолітІнформ.
Так, в складських приміщеннях співробітники прикордонслужби виявили 60 тонн товарів, які були нелегально ввезені в Україну. Крім того, була виявлена «чорна» бухгалтерія і гроші – гривні і долари США.
«Встановлено, що окремі особи організували схему доставки великих партій товарів і вантажів з України в Росію, минаючи митний контроль. Крім того, частина товарів від брендових виробників надходила в Україну з-за кордону по так званій «сірій схемі» з ухиленням від сплати податків», – йдеться в повідомленні.
Після переміщення через митний кордон країни товари реалізовувалися на торговельних майданчиках України або переміщалися в Росію.
Справу кваліфіковано за статтею «ухиляння від сплати податків в особливо великих розмірах».



