У Києві
У Києві
UAENRU Наш новий телеграм канал Доєднуйтесь, щоб отримувати сповіщення про найважливіші новини

14 кораблів побудували в Україні за минулий рік

Інфраструктура 30.04.2020 / автор:
14 кораблів побудували в Україні за минулий рік

Загальний обсяг продукції, яка була реалізована українськими суднобудівними та судноремонтними підприємствами в 2019 році, склав 4,06 млрд грн, що на 35,5% більше, ніж в 2018 році. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомив заступник голови асоціації «Укрсудпром» Сергій Лисенко в ході онлайн-форуму «Морська галузь України і пандемія: виклики і можливості», інформує «Перший діловий».

За минулий рік було побудовано 12 судів для внутрішнього ринку і два на експорт.

Також стало відомо, що за аналогічний період підприємства відремонтували 190 судів. З них 41 плавзасіб було для іноземних замовників.

У 2018 році українські корабели побудували 13 суден: на внутрішній ринок – 12, на експорт лише одне. За цей період підприємства відремонтували 181 судно.

Останнім часом українські корабели активно продовжували будівництво і ремонт суден. Основні роботи ведуться на ССЗ «Нібулон», «ДУНАЙСУДНОСЕРВІС» і АСРЗ.

Про нас / Контакти / Реклама / Редакційна політика / Політика виправлень © Prompolitinform, 2015-2026
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється лише за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти погляди авторів.