Більше Франції, але менше Росії. Україна у ТОПі світових трейдерів курятини

Рейтинги 15.05.2020 / автор:
Більше Франції, але менше Росії. Україна у ТОПі світових трейдерів курятини

Україна посідає 10-е місце у рейтингу світових експортерів курятини. Як повідомляє повідомляє інформує портал PromPolitInform, про це передає УНН із посиланням на World’s Top Exporters.

Перше місце в рейтингу займає Бразилія. У 2019 році країна поставила на зовнішні ринки продукту на 6,3 млрд доларів.

Друге місце із показником в 2,7 млрд доларів належить США. Третє – Нідерландам. У минулому році нідерландці експортували м’яса птиці на 1,2 млрд доларів.

Україна з показником у 255,5 млн доларів займає 10-е місце в рейтингу.

Сусідами України в рейтингу є РФ і Франція. Так, РФ у 2019 році експортувала курятини на 296,1 млн доларів, зайнявши 9-е місце в рейтингу.

Франція поставила на зовнішні ринки курятини на 246 млн доларів, зайнявши 11-е місце в рейтингу.

Зазначимо, йдеться про експорт замороженої курятини.

Нагадаємо, у I кварталі 2020 року найбільший виробник курятини в Україні, компанія МХП («Наша Ряба») збільшила виробництво ще на 4% і знизила ціну продукції на 11%. Компанія планує наростити обсяги виробництва 850-880 тис. тонн м’яса птиці до 2024 року.

У той же час ціна на українську курятину нижча на третину від європейської.