За серпень Національний банк викупив на міжбанківському валютному ринку 460,5 мільйонів доларів. Про це у Facebook повідомляє голова Ради НБУ Богдан Данилишин, інформує портал PromPolitInform.
«Стабілізація валютних надходжень до України сприяла згладженій роботі валютного ринку та уможливленню купівлі Національним банком надлишку пропозиції іноземної валюти на міжбанківському ринку.
Чиста купівля іноземної валюти Національним банком у серпні становила 460,5 млн. доларів, з початку року – 1,2 млрд. доларів», – повідомляє Данилишин.