Нацбанк за місяць поповнив резерви на 460 мільйонів доларів

Фінанси 01.09.2020 / автор:
Нацбанк за місяць поповнив резерви на 460 мільйонів доларів

За серпень Національний банк викупив на міжбанківському валютному ринку 460,5 мільйонів доларів. Про це у Facebook повідомляє голова Ради НБУ Богдан Данилишин, інформує портал PromPolitInform.

«Стабілізація валютних надходжень до України сприяла згладженій роботі валютного ринку та уможливленню купівлі Національним банком надлишку пропозиції іноземної валюти на міжбанківському ринку.

Чиста купівля іноземної валюти Національним банком у серпні становила 460,5 млн. доларів, з початку року – 1,2 млрд. доларів», – повідомляє Данилишин.