Населений пункт згорів у пожежі у Харківській області, що спалахнула у Дворічанському лісництві. Пожежу продовжують гасити. Про це написав у себе на Facebook голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер, повідомляє портал PromPolitInform.
Кучер не уточнив, який саме населений пункт було знищено вогнем.
«У ще у двох селах є місця займання. Наразі жертв немає, кількість постраждалих з’ясовується», – зазначив він.
Масштабна пожежа виникла у Харківській області.. У селі Гороб’ївка Дворічанського району згоріло 8 будинків зі 150.
Попередня причина пожежі – загоряння смітника, з якого вітер розігнав вогонь на ліс.