Пожежа у Харківській області знищила населений пункт

Новини 03.09.2020 / автор:

Населений пункт згорів у пожежі у Харківській області, що спалахнула у Дворічанському лісництві. Пожежу продовжують гасити. Про це написав у себе на Facebook голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер, повідомляє портал PromPolitInform.

Кучер не уточнив, який саме населений пункт було знищено вогнем.

«У ще у двох селах є місця займання. Наразі жертв немає, кількість постраждалих з’ясовується», – зазначив він.

Масштабна пожежа виникла у Харківській області.. У селі Гороб’ївка Дворічанського району згоріло 8 будинків зі 150.

Попередня причина пожежі – загоряння смітника, з якого вітер розігнав вогонь на ліс.