Негода в Україні: без електрики залишилося понад 100 міст і сіл

Новини 29.05.2021 / автор:
Негода в Україні: без електрики залишилося понад 100 міст і сіл

В Україні станом на ранок 29 травня без електропостачання залишилися 108 населених пунктів. Причиною стали сильні пориви вітру та грози. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС, інформує портал PrоmPolitInform.

Через сильні пориви вітру та грози спрацювали системи автоматичного захисту ЛЕП. Сьогодні вранці електрики немає у населених пунктах п’яти областей: Київської – 44, Чернігівської – 22, Черкаської – 15, Кіровоградської – 14 і Житомирської – 13.

До відновлення електропостачання залучено бригади обленерго.

Як додали в ДСНС, сьогодні вдень слід очікувати в більшості південних і центральних областях, а також у Сумській і Харківській областях значний дощ, місцями град і шквали (I рівень небезпеки, жовтий).

У Києві та Київській області 29 травня також грози.