Заводи Kernel виробляють 27% української олії

Рейтинги 25.07.2021 / автор:
Заводи Kernel виробляють 27% української олії

Підприємства Kernel увійшли до рейтингу виробників нерафінованої та рафінованої олії в Україні. Про це повідомляє пресслужба холдингу, посилаючись на інформацію «Укроліяпрому», інформує портал PrоmPolitInform.

З вересня до травня 2020/21 маркетингового року вітчизняні підприємства виробили 4,26 млн тонн нерафінованої соняшникової олії.

Серед 16-и найкрупніших виробників олії — «Українська чорноморська індустрія», Придніпровський, Бандурський, Полтавський, Кропивницький та Волчанський ОЕЗи, що входять до складу Kernel.

Загальна частка виробленої олії заводами Kernel становить 27%.

«Рафінованої олії за цей період виробили 588,5 тисяч тонн. У десятці підприємств з найбільшим результатом — Полтавський та Приколотнянський ОЕЗи, а загальна частка ринку — 21%», – зауважили у Kernel.

Також повідомлялося, що чистий прибуток «Кернел» збільшився у 3,3 рази.