У місті Соснівка Львівської області на шахті «Надія» стався обвал породи. В результаті – загинув гірник. Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, передає портал PrоmPolitInform.
«Із шахти «Надія» (Львівщина) повідомляють про загибель шахтаря 1986 року народження. На глибині 544 м у 164 бортовому штреку стався обвал породи. На місце надзвичайної події виїхали 2 відділення рятувальної служби», – повідомив Михайло Волинець.
За повідомленням рятувальників, медсестра підземного медичного пункту надавала допомогу гірнику. На жаль, під час підйому на поверхню він помер.