Французький необанк відкриває офіс в Україні

Фінанси 17.01.2022 / автор:
Французький необанк відкриває офіс в Україні

Французька фінтех-компанія Qonto наймає співробітників в Україні та анонсувала відкриття місцевого офісу.

На український ринок Qonto виходить у партнерстві з українською компанією WeSoftYou. Спочатку необанк планує найняти одну команду, а надалі відкрити офіс розробки в Україні. Про це повідомляє БизнесЦензор з посиланням на ain.ua, інформує портал PrоmPolitInform.

Шукати українських розробників сервіс розпочав ще у грудні 2021 року. Наразі відкриті вакансії Ruby on Rails розробників.

Зазначимо, що Qonto – необанк для підприємців, який обслуговує малий та середній бізнес та фрілансерів. Сервіс поєднує у собі банківські послуги, бухгалтерський облік та управління витратами. Основна команда розташована у Франції, але Qonto має досвід найму в інших європейських країнах.

До 2025 року компанія планує збільшити кількість користувачів до одного мільйона, а кількість співробітників з 500 до 2 000. Нещодавно Qonto залучила $552 млн. з оцінкою $5 млрд.