У боях із російськими загарбниками загинула бойовий медик і мати 12 дітей

Суспільство 17.03.2022 / автор:
У боях із російськими загарбниками загинула бойовий медик і мати 12 дітей

Ольга Семидьянова була удостоєна нагороди матері-героїні за те, що народила шістьох дітей і стільки ж взяла на виховання з дитячого будинку.

Військовий медик із Марганця Ольга Семидьянова загинула в бою 3 березня на рубежі Донецької та Запорізької областей. У неї залишилося 12 дітей. Про це повідомляє видання «Факти», інформує портал PrоmPolitInform.

Семидьянова була удостоєна нагороди матері-героїні за те, що народила шістьох дітей і взяла на виховання з дитячого будинку ще стільки ж. З початку війни на Донбасі Ольга разом із чоловіком пішли добровольцями на фронт. Згодом старші діти наслідували приклад батьків. Проте 3 березня 2022 року Ольга загинула.

У її списку нагород є орден «Честь і слава», оскільки жінка практично не покидала гарячі точки. За словами дітей, вона постійно прагнула допомагати іншим.

Донька загиблої військовослужбовці Юлія Волкова розповіла, що під час бою підрозділи ЗСУ відступали, і комбат дав команду відправити всіх жінок подалі з передової. Проте Семидьянова захотіла залишитися зі своїми побратимами та ротою й до останнього продовжувала рятувати українських бійців. У бою із силами противника, які переважали, медик була одягнена в бронежилет і шолом, але це не врятувало від поранення. Російські окупанти стріляли з танків і стрілецької зброї. У Семидьянову поцілили зі стрілецької. Вона померла від поранення в ділянці живота, втративши багато крові.

Зараз діти загиблої навіть не можуть її поховати через важкі бої, які не припиняються.

«Намагаємося якнайшвидше це зробити, проте у військкоматі нам не йдуть на зустріч», — пояснила Юлія Волкова.

«Наша мама гідна того, щоб її пам’ятали, щоб про неї складали пісні. За безліч справ, які вона зробила, за сльози, які пролила, за подаровані нею усмішки», — сказала Волкова, додавши, що зараз треба триматись і пам’ятати, що війну ще не закінчено.