У Києві
У Києві
UAENRU Наш новий телеграм канал Доєднуйтесь, щоб отримувати сповіщення про найважливіші новини

«Повторення Іловайська для російських військ»: Арестович повідомив про котел для окупантів у районі Високопілля

війна Росії проти України 22.07.2022 / автор:
«Повторення Іловайська для російських військ»: Арестович повідомив про котел для окупантів у районі Високопілля

Українські війська оточили російських окупантів у районі Високопілля Херсонської області. В оточенні перебувають понад тисяча загарбників з озброєнням і військовою технікою. Військовослужбовцям ЗСУ вдалося взяти під свій контроль населений пункт Ольгине і майже повністю – Потьомкине. Про це, інформує ТСН,  радник голови Офісу президента Олексій Арестович розповів у розмові з російським юристом, правозахисником Марком Фейгіним 22 липня, передає портал PrоmPolitInform.

«Там вже два тижні дуже складна обстановка у російських військ, які перебувають в тому районі. Ми обійшли їх справа, зліва. Ми взяли Ольгине частково і майже повністю Потьомкине. Це два населені пункти справа і зліва від Високопілля. Там, власне, повторення Іловайська для російських військ. Тому що понад тисяча бійців з озброєнням і військовою технікою перебувають в оточенні тактичному. Вчора була спроба прориву їхнього звідти. Була припинена нашим вогнем. Вони повернулися назад і перебувають на три чверті в оточенні з вогневим контролем виходу», – розповів Арестович.

Він також зауважив, що російське командування деморалізоване тим, що відбувається в Херсонській області, зокрема внаслідок роботи HIMARS.

Про нас / Контакти / Реклама / Редакційна політика / Політика виправлень © Prompolitinform, 2015-2026
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється лише за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти погляди авторів.