У середу, 7 грудня, у трьох областях запровадили аварійні та екстрені відключення електроенергії. Зокрема, в Одесі запровадили аварійні відключення, а у Дніпрі та Києві екстрені. Про це повідомляє пресслужба ДТЕК, передає портал PrоmPolitInform.
Вранці компанія ДТЕК заявила про екстрені відключення світла у Дніпрі та Києві. В Одесі — аварійні (на відміну від екстрених — коротший термін без світла).
«Через чергову масовану атаку росії на об’єкти критичної інфраструктури компанія застосовує екстрені відключення світла. Графіки стабілізаційних відключень поки не діють», — йдеться в повідомленні.
Що стосується Одеси, то там теж поки що не діють графіки стабілізаційних відключень електроенергії.
