Найближчим часом усі побачать очікувані результати, – Кирило Буданов про контрнаступ

війна Росії проти України 02.05.2023 / автор:
Найближчим часом усі побачать очікувані результати, – Кирило Буданов про контрнаступ

Контрнаступальна операція Збройних Сил залишається найголовнішою темою українських і західних ЗМІ. Однак невдовзі усі побачать перші результати.

Про це, інформує 24 канал, наголосив очільник Головного управління розвідки МО Кирило Буданов, повідомляє портал PrоmPolitInform.

Він також заявив, що першочерговим завданням для України є деокупація її територій.

Чого очікувати від контрнаступу ЗСУ

«Найближчим часом усі побачать очікувані результати», – підкреслив Буданов.

Крім того, глава ГУР погодився з оцінками офіційних осіб США, які сподіваються, що Україна як мінімум зможе покращити свої позиції вздовж лінії фронту.

Це, зокрема, допоможе уражати військову логістику росіян на території окупованого Криму та в глибині Донбасу.

Нагадаємо, що Буданов також запевнив, що усі російській воєнні злочинці будуть покарані. За його словами, їх знайдуть у будь-якій точці світу і знищать.

Контрнаступ уже розпочався

Варто зазначити, що згідно зі словами військового експерта, майора запасу ЗСУ та ветерана російсько-української війни Олексія Гетьмана, контрнаступальні дії уже розпочалися. Адже втеча окупантів та звільнення територій – це фінал наступальної операції.

Йому натомість передують знищення складів боєприпасів та скупчень сили ворога. І останнім часом це вже можна спостерігати і на окупованій території України, і в Росії.

«Контрнаступ уже йде. Треба зрозуміти, що контрнаступ – це не коли хтось по радіо передав початок і всі побігли. Дії безпосередньо по суходолу, коли ми бачимо, як рухається важка техніка та йде піхота – це не початок контрнаступу, це його фінальний етап», – наголосив Гетьман.

Що варто знати про наступальні дії наших захисників

Нещодавно Буданов розповідав, що перед закінченням війни буде вирішальна битва армій України та Росії. Час, коли вона почнеться, є таємницею.

За словами Буданова, надмірна увага та інтерес до контрнаступу ЗСУ певною мірою ускладнюють ситуацію. Окрім цього, вони створюють завищені очікування від українських захисників. Водночас подібні повідомлення лякають ворога.

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що будь-які сценарії контрнаступу – це лише припущення. Адже про плани української армії можуть говорити лише троє: міністр оборони, головнокомандувач ЗСУ та президент.

Маляр додала, що численні сценарії контрнаступу, які зараз оприлюднюються, можна буде покласти в основу сюжетів кіно. «Але то все не про нашу історію. Нашу ми напишемо самі», – наголосила посадовиця.

Секретар РНБО Олексій Данілов сказав, що інформація про час і місце контрнаступу ЗСУ є закритою. Усі побачать, коли він розпочнеться.