У Києві
UA | RU
Prompolitinform

Метінвест налагодив виробництво 25 видів нової продукції

Релізи компаній 09.01.2024
22_02_17_Зарплати_на_підприємствах_Метінвесту_зростуть_на_10%_з_1_березня_2022р

Українські підприємства Групи Метінвест цьогоріч розпочали виробництво 25 нових видів продукції, включно з комбінатом «Запоріжсталь», який випустив 14 нових продуктів. Як передає портал PromPolitInform, про це повідомляє пресслужба компанії.

Таким чином, зазначається у пресрелізі, вдалося частково компенсувати виробництво знищених росіянами маріупольських комбінатів.

Найбільше нових продуктів освоєно в сегменті напівфабрикатів, гарячекатаного рулонного та сортового прокату (по сім), а також холоднокатаного й оцинкованого рулонного прокату (по два), зазначили у компанії.

Левова частка нової продукції припала на «Запоріжсталь» та «Каметсталь». Два види нових продуктів освоїв виробник оцинкованого прокату групи – «Юністіл».

Напівфабрикати

На «Запоріжсталі» розпочали випуск слябів різних розмірів. Ця продукція постачається на європейські підприємства Метінвесту, де з неї виготовляють гарячекатаний товстий лист та рулони.

На «Каметсталі» освоїли виробництво двох видів квадратної заготовки. Комбінат використовує такі напівфабрикати для власного виробництва сортового прокату та катанки, а також постачає їх клієнтам в Україні та Європі.

Гарячекатаний, холоднокатаний та оцинкований рулон і лист

На «Запоріжсталі» розпочали виготовлення семи видів прокату для будівельної та машинобудівної галузі за європейськими, американськими та українськими стандартами. Гарячекатаний прокат зі сталі S355J2 вже постачається до Польщі, Румунії та інших європейських країн.

Також на «Запоріжсталі» освоїли виробництво холоднокатаного рулону, призначеного для оцинкування. Раніше такий напівфабрикат для нанесення захисного покриття постачав ММК імені Ілліча.

Налагодження випуску цієї продукції на «Запоріжсталі» дало змогу «Юністілу» відновити виготовлення та постачання конструкційного оцинкованого рулону.

На «Юністіл» освоїли технологію різання оцинкованих рулонів на листи, що дало змогу значно збільшити обсяги реалізації такої продукції на внутрішньому ринку.

Сортовий прокат

На «Каметсталі» розпочали виробництво сталевих помольних куль діаметром 25 та 100 мм, а також профілю СВП27 для гірничо-металургійного комплексу.

Також комбінат випустив два види катанки – діаметром 7,5 мм із марки SAE 1008 за американським стандартом та з європейської сталі С80D2 діаметром 8 мм. Вироби використовуються для перетягування в дріт, виготовлення канатів та метизної продукції.

На «Каметсталі» розпочали виробництво арматури діаметром 36 мм класу А500С. Такий прокат затребуваний під час реалізації відповідальних будівельних та інфраструктурних проєктів і застосовується для зведення мостів, укриттів та багатоповерхових споруд.

Для підприємств машинобудівної галузі меткомбінат налагодив серійне виготовлення гарячекатаного круглого прокату діаметром 42 мм. Він використовується для створення деталей та конструктивних елементів механізмів і машин.

Інші матеріали розділу Релізи компаній

Horizon Capital оголосила про інвестицію в українську компанію Viseven

Новий фонд компанії Horizon Capital – Growth Fund IV, який сягнув $328 мільйонів на останньому закритті в грудні 2023 року, інвестував в українську компанію Viseven, що надає послуги галузям фармацевтики та медико-біологічних наук. Про це стало… Продовження…


Від реалізації активів банків у Прозорро.Продажі Фонд гарантування вкладів залучив ₴4,8 мільярда

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, від реалізації активів банків-банкрутів в системі Прозорро.Продажі у 2023 році, залучив понад 4,8 млрд грн. Як інформує портал PromPolitInform, про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування. «Протягом 2023 року в державній… Продовження…


Меткомбінат «Каметсталь» першим в Україні освоїв виробництво шахтної стійки на трубозаготівельному стані

Металургійний комбінат «Каметсталь» освоїв виробництво сортового фасонного профілю СВП-27 на трубозаготівельному стані. Підприємство першим в Україні почало виготовляти відповідну продукцію таким способом. Про це йдеться у пресрелізі комбінату, повідомляє портал PromPolitInform. «Профіль СВП-27, або так звана… Продовження…


Фонд гарантування вкладів фізосіб продає активи банків на 2,5 мільярда

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж активи 11 банків на загальну суму 2,5 млрд грн. Як інформує портал PromPolitInform, про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування. «Протягом поточного тижня (30 жовтня – 03 листопада 2023… Продовження…


Інтерпайп за 9 місяців 2023 року збільшив сплату податків та зборів на 59%

Протягом 9 місяців 2023 року українська промислова компанія «Інтерпайп» перерахувала до бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів 3 млрд 185 млн грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяг податкових відрахувань збільшився на 59%…. Продовження…


«Каметсталь» оптимізує виробничі процеси

У вересні прокатники комбінату продемонстрували результативні командні зусилля і додали ефективності своїй роботі Металургійний комбінат «Каметсталь» працює над оптимізацією виробничих процесів та скороченням витрати енергоресурсів. Про це йдеться у пресрелізі підприємства на сторінці в Facebook, повідомляє… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2024
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: