У Харкові фахівці встановили особи 11 загиблих внаслідок російської атаки на будівельний гіпермаркет «Епіцентр». Серед загиблих 12-річна дівчинка з мамою. Про це повідомили у неділю, 26 травня, в Офісі генерального прокурора, передає портал PromPolitInform.
За інформацією Офісу генпрокурора, правоохоронці встановили загибель 14 людей, ще 44 людини отримали поранення. Безвісти зниклими вважаються 7 людей.
«Ідентифіковано 11 жертв, серед яких 12-річна дівчинка та її мама. Також знайдено чотири фрагменти тіл людей», – повідомили в Офісі генпрокурора.
Також правоохоронці дослідили відео з камер спостереження, у осередку вибухів перебувало щонайменше 20 людей.
Зазначимо, що понеділок, 27 травня, у Харкові оголосили днем жалоби за загиблими внаслідок російського обстрілу.
Нагадаємо, 25 травня російські окупанти випустили по будівельному гіпермаркету «Епіцентр» дві керовані авіабомби. На місці влучання розпочалась пожежа на площі 10 тис. м ². Під час удару у гіпермаркеті перебували працівники та відвідувачі.
