Молдова приєднається до проекту, в межах якого вона буде отримувати український газ для електростанцій, які будуть виробляти електроенергію для України. Про це йдеться у спільній заяві міністрів закордонних справ України, Молдови та Румунії за підсумками зустрічі у Кишиневі 5 липня, інформує портал PromPolitInform.
«Республіка Молдова висловила готовність забезпечити постачання електроенергії в Україну в рамках проекту «газ на електроенергію», розмістивши на своїй території генераційні установки, використовуючи природній газ, що постачається Україною для цього обміну», – йдеться в заяві.
Зазначається, що для цього сторони шукатимуть рішення, щоб зробити газову інфраструктуру комерційно надійною.
