У серпні, вересні та жовні відключення світла в Україні стануть значно коротшими або навіть припиняться взагалі.
Про це заявив голова «Укренерго» Володимир Кудрицький в інтерв’ю телеканалу Суспільне, інформує портал PromPolitInform.
«Звичайно, що є проблеми з дефіцитом, але з хороших новин: через там пару тижнів ми очікуємо покращення ситуації, тому що буде збільшений обсяг генерації, вийдуть з ремонтів деякі генеруючі потужності, деякі блоки на електростанціях», – повідомив Кудрицький.
За його словами, дефіцит трохи зменшиться, і протягом серпня буде поступово зменшуватись в вересні і в жовтні, якщо не буде нових масштабних обстрілів.
Нагадаємо, ситуація зі світлом в Україні покращилася завдяки похолоданням та ремонтом генеруючих потужностей.
Фото – з відкритих джерел
