У Києві
У Києві
UAENRU Наш новий телеграм канал Доєднуйтесь, щоб отримувати сповіщення про найважливіші новини

Київ вирішив розпочати опалювальний сезон на два тижні пізніше, ніж торік

Новини 29.10.2024 / автор:
Київ вирішив розпочати опалювальний сезон на два тижні пізніше, ніж торік

У Києві з 30 жовтня розпочнеться опалювальний сезон для житлових будинків, повідомив міський голова Віталій Кличко, інформує портал PromPolitInform.

Опалення почнуть вмикати через прогнозоване зниження середньодобової температури нижче +8 градусів.

На повне розгортання системи теплопостачання столиці, яка є однією з найбільших у Європі, знадобиться близько тижня.

Попередній опалювальний сезон у Києві почався 16 жовтня і закінчився 28 березня. Цього року початок опалювального сезону відтермінували через теплу погоду.

  • У серпні Кабінет міністрів вирішив до кінця опалювального сезону зберегти для виробників тепла пільгову ціну на газ 7,4 грн за кубометр.

Фото – depositphotos.com

Про нас / Контакти / Реклама / Редакційна політика / Політика виправлень © Prompolitinform, 2015-2026
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється лише за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти погляди авторів.