Заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко, яка обійняла свій пост після призначення попереднього міністра оборони Рустема Умєрова, йде з посади. Про це вона повідомила у Facebook, інформує портал PromPolitInform.
“Майже два роки мала честь очолювати напрям цифровізації Міністерства оборони. Найскладніша і найвідповідальніша робота в моєму житті”, – написала вона.
Серед ключових досягнень за два роки вона зазначила запуск застосунків Резерв+ та Армія+, залучення понад 3 млрд євро від партнерів у межах ІТ-коаліції й Коаліції дронів, боротьбу з бюрократією, розвиток космічної програми тощо.
- Шмигаля було призначено очільником Міноборони 17 липня на засіданні Верховної Ради замість Умєрова, який пішов у відставку разом з урядом Шмигаля 15 липня.
- 18 липня Шмигаль провів першу нараду як міністр оборони зі своїми заступниками.
Фото – Facebook заступниці міністра оборони
