10 листопада у переважній більшості регіонів України вимушено застосовуватимуть заходи обмеження споживання електроенергії. Про це повідомляє Укренерго, передає портал PromPolitInform.
Причина запровадження обмежень — наслідки масованих російських ракетно-дронових атак на енергооб’єкти.
Час і обсяг застосування обмежень будуть такими:
Графіки погодинних відключень: з 00:00 до 23:59 – обсягом від 2 до 4 черг;
Графіки обмеження потужності: з 00:00 до 23:59 – для промислових споживачів.
Разом з тим, час та обсяг застосування обмежень можуть змінитись.
В «Укренерго» нагадали про необхідність ощадливого споживання електроенергії.
