Обмеження споживання триватимуть в усіх регіонах України протягом всієї доби 22 листопада, повідомляє оператор «Укренерго» увечері в п’ятницю. Передає портал PromPolitInform.
Компанія нагадує, що обмеження запроваджують внаслідок попередніх російських ракетно-дронових атак на об’єкти енергетики.
Графіки погодинних відключень для споживачів триватимуть обсягом від 1 до 3,5 черг.
Обмеження потужності для промислових споживачів також триватимуть всю добу.
