МВС запускає застосунок «112» для екстрених викликів у місцях без мобільного звʼязку

Зв'язок та IT 18.12.2025 / автор:
МВС запускає застосунок «112» для екстрених викликів у місцях без мобільного звʼязку

Міністерство внутрішніх справ випускає застосунок «112», у якому можна звернутися по допомогу в місцях без мобільного звʼязку.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, інформує портал PromPolitInform.

  • Через сервіс користувач може зателефонувати до екстренної служби, після чого оператор оцінить ситуацію та спрямує відповідні служби — рятувальників, поліцію, медиків або газову службу.
  • У відомстві зазначають, що застосунок може бути корисним у ситуаціях, коли відсутній мобільний зв’язок, але є доступ до Wi-Fi, у районах зі слабким чи нестабільним покриттям, а також під час аварій або перебоїв у роботі стільникових мереж.

МВС планує розширювати функціональність сервісу. Серед наступних оновлень — можливість здійснювати виклик жестовою мовою.

Для початку користування додатком необхідно пройти авторизацію.

Фото – МВС