Київ отримав перші 130 генераторів, на які донатили у Польщі (ФОТО)

Новини 26.01.2026 / автор:
Київ отримав перші 130 генераторів, на які донатили у Польщі (ФОТО)

Україна отримала від Польщі перші 130 генераторів різної потужності, які придбали за благодійні внески у межах збору «на тепло для Києва». Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко, інформує портал PromPolitInform.

Зокрема, до Києва привезли:

  • дизельний генератор на 600 кВт;
  • дизельний генератор на 80 кВт;
  • 20 генераторів по 20 кВт;
  • 108 генераторів по 12 кВт.

«Прибула перша партія генераторів, придбаних на благодійні гроші. Найближчим часом очікуємо наступну. Також вже в дорозі чергова допомога від Варшави – ще 90 генераторів», – зазначив Кличко.

Київ отримав перші 130 генераторів, на які донатили у Польщі (ФОТО)

Київ отримав перші 130 генераторів, на які донатили у Польщі (ФОТО)

Як повідомлялося, благодійний збір «на тепло для Києва» стартував з метою зібрати кошти на 100 генераторів та зарядних станцій, але через активність донатів організатори кілька разів підвищували цільову суму. Всього лише за шість днів полякам вдалося зібрати більше 5 мільйонів злотих.

Втім збір не припинили і станом на 26 січня 17:00 на благодійному рахунку вже є більше 7,5 мільйонів злотих. Кампанія триває вже 11 добу поспіль, за цей час внески зробили майже 59 тисяч людей.

Фото – Віталій Кличко / Телеграм