Київ стане наступним містом, де буде впроваджено зв’язок 5G

Зв'язок та IT 02.04.2026 / автор:
Київ стане наступним містом, де буде впроваджено зв’язок 5G

Київ стане наступним містом, де буде запроваджений зв’язок 5G. Уже досягнуті домовленості з операторами про чіткий термін. Про це в інтерв’ю «РБК-Україна» повідомив заступник голови Мінцифри з розвитку цифрової інфраструктури Станіслав Прибитько, передає портал PromPolitInform.

«(Запровадження – ред.) 5G не означає, що 4G зникне. Навпаки – 4G є базою для розгортання 5G»,– зазначив він.

За словами посадовця, наразі триває технічний етап запуску 5G у столиці. Мобільні оператори замовляють спеціальне обладнання та узгоджують локації для базових станцій, щоб покриття було максимально якісним.

3G повністю замінять в Україні до кінця 2030 року.

Нагадаємо, пілотний 5G вже працює у Львові, Харкові та Бородянці.