У Києві
UA | RU
Prompolitinform

Пентагон розслідує витік секретних даних про війну в Україні, – New York Times

Аналітика 07.04.2023
68_big

Секретні плани США і НАТО щодо надання допомоги Україні напередодні її очікуваного наступу були опубліковані в соціальних мережах на початку цього тижня, що стало приводом для розслідування Пентагону. Як передає портал PrоmPolitInform, про це повідомили високопоставлені чиновники адміністрації Байдена в інтерв’ю New York Times, інформують Економічні новини.

Плани були розміщені в соціальних мережах Twitter і Telegram, і Пентагон розслідує, хто міг здійснити витік документів, повідомляє NYT.

Документи не розкривають деталей того, коли, як і де Україна має намір розпочати контрнаступ, і мають п’ятитижневу давність. На думку військових аналітиків, з якими поспілкувалася NYT, документи, ймовірно, були змінені в порівнянні з їхнім початковим форматом, применшуючи втрати з російської сторони і перебільшуючи втрати з української сторони.

Аналітики повідомили NYT, що зміни, внесені в документ, можуть бути частиною російської дезінформаційної кампанії, спрямованої на спотворення фактів про війну в Україні. Тим не менш, витік є «значним проривом американської розвідки в її зусиллях з надання допомоги Україні», пише NYT.

Представники Байдена повідомили газеті, що спроби домогтися видалення інформації з соціальних мереж поки що не увінчалися успіхом.

«Ми знаємо про повідомлення в соціальних мережах, і департамент вивчає це питання», – сказала Сабріна Сінгх, заступниця прес-секретаря Пентагону, яку цитує NYT.

Інші матеріали розділу Аналітика

Розвідка Естонії про ситуацію на фронті: окупанти зазнають великих втрат у боях за Часів Яр

Розвідувальний центр Сил оборони Естонії констатує, що ситуація на фронті в Україні залишається складною: окупаційні війська РФ мають певні успіхи, хоча й зазнають значних втрат, тоді як ЗСУ відчувають брак боєприпасів. Як інформує портал PromPolitInform,… Продовження…


Половина французької молоді готова воювати в Україні, щоб захистити Францію – опитування

У Франції провели опитування, яке свідчить про те, що 51% молоді країни готові брати до рук зброю та воювати в Україні, якщо це буде потрібно для захисту інтересів їхньої держави. Це випливає з результатів опитування,… Продовження…


Росіяни посилюють «пропаганду страху»: поширюють нові фейки про «підготовку здачі Харкова»

Росіяни, завдаючи терористичних ударів по Харкову, водночас посилюють «пропаганду страху» та спроби інформаційного впливу на цивільних мешканців міста. Як передає портал PromPolitInform, про це йдеться у повідомленні Центру протидії дезінформації. Пропагандистські ресурси рф продовжують інформаційну кампанію… Продовження…


Опитування показало, скільки українців довірили б владу військовим

45% українців готові після закінчення війни підтримати політсилу, що складалася б з військових. Як повідомляє UA.NEWS, про це свідчить опитування соціологічної служби Центру Разумкова, яке проводилось 21 – 27 березня, передає портал PromPolitInform. Згідно з результатами опитування,… Продовження…


У ЦПД розповіли деталі спецоперації Росії «Майдан-3»

Наразі Росія проводить інформаційну кампанію, що складається з низки тез, а саме: відсутність виборів в Україні, дискредитація головнокомандувача Збройних Сил України, а також мир за будь-яку ціну. Про це, повідомляє Ліга.net, розповів керівник Центру протидії… Продовження…


У Польщі поступово зростає підтримка участі польських військ у війні в Україні – ЗМІ

У польському суспільстві поступово починає зростати підтримка ідеї щодо можливої участі польських військ у війні в Україні. Про це, передає Укрінформ,  повідомляє польське видання RMF24, звертаючи увагу на останнє соцопитування центру United Surveys «Яку допомогу Польща… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2024
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: