#частковий_блекаут

Окупанти спричинили частковий блекаут на ЗАЕС. Відбулося небезпечне знеструмлення на Запорізькій АЕС — Енергоатом

Некомпетентні дії російських окупантів та працівників “Росатома” 14 листопада призвели до часткового блекауту на Запорізькій АЕС. Про це повідомляє прес-служба “Енергоатома”, інформує портал PromPolitInform. “Відбулося знеструмлення на шостому енергоблоці ЗАЕС, в результаті чого запустились дизель-генератори і системи безпеки, які