НКРЗІ

Верховна Рада проголосувала за нового регулятора мобільного зв’язку та пошти

Верховна Рада 16 грудня ухвалила у другому читанні законопроєкт про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектру та надання послуг поштового зв’язку (№6055). Про це повідомляє ЛІГА.Новини, інформує портал PrоmPolitInform.

інші матеріали розділу НКРЗІ

НКРЗІ повторно пропонує знизити ставку інтерконекту

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) за підсумками сьогоднішнього засідання прийняла за основу проект рішення про зниження ставки інтерконекту (ціна, яку платить мобільний оператор іншому оператору, на мережу якого


НКРЗІ з січня 2021 року знижує ціну на дзвінки між мобільними операторами

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та  інформатизації (НКРЗІ) прийняла рішення з 1 січня 2021 року знизити на третину розрахункові такси за термінацію трафіку на телекомунікаційних мережах операторів рухомого (мобільного) зв’язку, що


НКРЗІ рекомендувала «Інтертелекому» звільнити радіочастоти, щоб інші оператори могли впроваджувати 4G-зв’язок

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), за підсумками засідання, що відбулося напередодні,   рекомендувала телекомунікаційній компанії «Інтернаціональні телекомунікації» («Інтертелеком») добровільно відмовитися від п’яти каналів радіотехнології «Цифровий стільниковий радіозв’язок CDMA-800», щоб не


НКРЗІ позбавила «Інтертелеком» ліцензії на 4G-зв’язок

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), забрала ліцензію на використання радіочастот для високошвидкісного зв’язку 4G у оператора мобільного зв’язку «Інтернаціональні телекомунікації» («Інтертелеко») у зв’язку з несплатою їх вартості. Про


НКРЗІ не погодила вивільнення частот під 4G

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) не погодила проект розпорядження Кабінету Міністрів про вивільнення частот в діапазонах 790-862 МГц, 694-790 МГц під 4G. Про це повідомляє InternetUA, передає портал