обрано голову

У регулятора енергетики і комунальних послуг новий голова

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг обрала головою Валерія Тарасюка. Про це повідомляє прес-служба НКРЕКП, інформує портал ПромПолітІнформ. «Сьогодні шляхом таємного голосування членів НКРЕКП головою регулятора обрано Валерія Тарасюка», — сказано в повідомленні.