реверсний режим

Оператор ГТС перевів частину газотранспортної системи в реверсний режим. Названо причину

«Оператор ГТС України» через низькі обсяги транзиту газу через газотранспортну систему у січні 2022 року перевів чотири газоперекачувальні агрегати для роботи в реверсному режимі. Про це, інформує НВ Бізнес, повідомив голова «Оператора ГТС» Сергій Макогон,