РФ_ знеструмила_ шахти#гірники_під_ землею

Майже 2600 гірників під землею. РФ знеструмила шахти на Дніпропетровщині

Через російський удар у Дніпропетровській області знеструмлено вісім шахт. Під землею залишилось майже 2600 гірників, триває їх підйом на поверхню. Про це повідомляє Telegram Міненерго, інформує портал PromPolitInform. “Внаслідок чергової атаки Росії на Дніпропетровщині знеструмлено вісім