створення_оператора

Акціонери «Київенерго» створять оператора розподілу електроенергії

Акціонери ПАТ «Київенерго» вирішили виділити зі складу компанії оператора систем розподілу – ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі», повідомила прес-служба компанії. Таке рішення прийнято на позачергових зборах 22 грудня. «Створена компанія буде здійснювати діяльність з розподілу електроенергії