вуглевидобування
ДТЕК 2025 року інвестував у вуглевидобування майже 5 млрд грн для проходження зими
З початку року компанія ДТЕК інвестувала майже 5 млрд грн у видобування вугілля для надійнішого проходження наступного опалювального сезону. Як інформує портал PromPolitInform, про це ДТЕК повідомив на корпоративному сайті. «У січні – серпні 2025 року
