Січень-вересень 2015 державна енергогенеруюча компанія “Центренерго”, відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності, закінчила зі збитком 81,79 млн гривень. Про це передає ПромПолітІнформ з посиланням на прес-службу “Центренерго”.
За даними компанії, за дев’ять місяців “Центренерго” скоротила чистий дохід на 15,89% або на 882 882 000 гривень до 4 671 807 000 гривень порівняно з аналогічним періодом 2014 року.
У липні-вересні “Центренерго” збільшила чистий прибуток на 30,95% або на 33,084 млн гривень до 186,522 млн гривень, при цьому скоротивши чистий дохід на 1,99% або на 36,919 млн гривень до 1 816 476 000 гривень.
Нагадаємо, 2014 держкомпанія закінчила з чистим прибутком 70,602 млн гривень, скоротивши її в порівнянні з 2013 роком майже в сім разів (за підсумками 2013 року прибуток склала 487,016 млн гривень).
Як відомо, до складу “Центренерго” входять Вуглегірська (Донецька область), Трипільська (Київська область) і Зміївська (Харківська область) теплові електростанції.