У Києві
У Києві
UAENRU Наш новий телеграм канал Доєднуйтесь, щоб отримувати сповіщення про найважливіші новини

ОПЕК вирішила збільшити квоту на видобуток нафти

Нафта та газ, Новини 05.12.2015 / автор:
ОПЕК вирішила збільшити квоту на видобуток нафти

ОПЕК за підсумками засідання в п’ятницю прийняла рішення збільшити квоту на видобуток нафти на 1,5 мільйона барелів – до 31,5 мільйона барелів на день.

Про це пише Bloomberg з посиланням на джерело.

При цьому, за даними агентства, дана квота не враховує Індонезію, яка вступає в організацію.

До 168-й зустрічі ОПЕК квота знаходилася на рівні 30 млн барелів на день, причому організація регулярно її перевищувала.

З початку літа 2014 року до початку 2015 року ціни на нафту обвалилися більш ніж удвічі – з 115 до 48,5 долара за барель марки Brent.

Обвал цін торік посилив листопадове рішення країн ОПЕК зберегти квоту на видобуток. У поточному році котирування не піднімалися вище 67 доларів, а в середньому становили близько 55 доларів.

Втім, якщо брати період з серпня по листопад, середня ціна набагато нижча – 48 доларів. У четвер, перед засіданням ОПЕК, Brent торгувалася на рівні 43-44 доларів за барель.

За матеріалами: Прайм

Про нас / Контакти / Реклама / Редакційна політика / Політика виправлень © Prompolitinform, 2015-2026
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на цьому сайті, дозволяється лише за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти погляди авторів.