Комітет Верховної Ради з питань економічної політики за підсумками засідання прийняв до відома звіт уряду, – повідомила народний депутат від “Самопомочі” Вікторія Войцицька. За її словами, на практиці це означає, що голосування про відставку Кабміну на наступному тижні не буде.
“Прем’єр виграв перший бій за крісло, і, відповідно, третій термін. Профільний комітет… прийняв до відома звіт уряду. Якби був негативний висновок – наступного вівторка автоматично було б голосування за відставку уряду… Але не вийшло, як хотілося” , – написала депутат у себе в Facebook.
Войтицька також уточнила, що залишилося тільки два варіанти зміни нинішнього уряду: заяву про відставку прем’єра Арсенія Яценюка або збір 150 підписів депутатів для розгляду в Раді питання про відставку КМУ.
Заява про відставку Яценюка Войтицька вважає нереальним варіантом. “Постанова про недовіру, під яку спочатку треба зібрати 150 підписів, – нереально до 16 лютого, а потім голосування – мінімум 226 голосів… Але надія вмирає останньою…”, – підкреслила депутат.
При цьому вона уточнила, що під проектом постанови про недовіру Кабміну на сьогодні вже підписалися майже 100 депутатів.
5 лютого Арсеній Яценюк під час свого виступу в Раді заявив, що уряд піде у відставку в повному складі в разі, якщо парламент прийме рішення про його переформатування.
За матеріалами: Hubs
