У порівнянні з 2013 роком використання газу в Україні скоротилося на 31%.
Про це передає ПромПолітІнформ з посиланням на прес-службу НАК “Нафтогаз України”.
Як відзначають в компанії, часткове скорочення можна пояснити такими негативними факторами, як падіння з боку промисловості.
При цьому, зазначають в НАК, показники в інших категоріях виглядає наступним чином:
– У населення: -33% за 2014-2015 роки (без АР Крим та Севастополя -30%, без АР Крим, Севастополя та Донецької і Луганської областей повністю -26%). З 2004 по 2013 рр. цей показник становив мінус 1%.
– У бюджетників: -39% за останні два роки. За десять років з 2004 по 2013 рік було тільки -17%
“Такі цифри можна пояснити тільки більш економним використанням газу і тим, що нарешті такі слова як “енергозбереження” і “енергоефективність” поступово стають стилем життя”, – йдеться в повідомленні.
Як відомо, Україна в 2015 році скоротила споживання газу майже на 21% до 33,727 млрд кубометрів.



