В Україні споживання газу скоротилося на третину

Аналітика, Нафта та газ, Новини 24.02.2016 / автор:
В Україні споживання газу скоротилося на третину

У порівнянні з 2013 роком використання газу в Україні скоротилося на 31%.

Про це передає ПромПолітІнформ з посиланням на прес-службу НАК “Нафтогаз України”.

Як відзначають в компанії, часткове скорочення можна пояснити такими негативними факторами, як падіння з боку промисловості.

При цьому, зазначають в НАК, показники в інших категоріях виглядає наступним чином:

– У населення: -33% за 2014-2015 роки (без АР Крим та Севастополя -30%, без АР Крим, Севастополя та Донецької і Луганської областей повністю -26%). З 2004 по 2013 рр. цей показник становив мінус 1%.

– У бюджетників: -39% за останні два роки. За десять років з 2004 по 2013 рік було тільки -17%

“Такі цифри можна пояснити тільки більш економним використанням газу і тим, що нарешті такі слова як “енергозбереження” і “енергоефективність” поступово стають стилем життя”, – йдеться в повідомленні.

Як відомо, Україна в 2015 році скоротила споживання газу майже на 21% до 33,727 млрд кубометрів.

da68d65-11111111

be0b937-222

f6bd4f7-3333

075d9b2-44444