У Києві
UA | RU
Prompolitinform

ФДМУ відмовляється виконувати вимогу МВФ щодо Одеського припортового

Прогнози 03.06.2016
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Рекомендації МВФ та ЄБРР щодо зниження стартової ціни 99,6% акцій Одеського припортового заводу, яка становить 13,175 млрд грн (близько 521 млн дол), не вплинуть на його приватизацію.

Про це повідомила прес-служба Фонду державного майна України (ФДМУ).

“Приватизація відбувається відповідно до законодавства, тому заяви наших партнерів зірвати її не можуть”, – зазначила прес-служба, додавши, що в Україні передбачено персональну кримінальну відповідальність за заниження стартової ціни об’єкта приватизації.

У ФДМ додали, що встановлена ціна є виваженою і збалансованою, а переглянути ціну в найкоротші терміни неможливо.

“Для цього потрібно заново провести оцінку й аудит – з урахуванням даних і прогнозів на поточний момент, що потребуватиме кількох місяців і величезних повторних витрат”, – повідомили у фонді.

Також у відомстві нагадали, що ціна була визначена прозоро, відповідно до законодавства і затверджена на всіх рівнях. Незалежний оцінювач провів оцінку одночасно за трьома методами і отримав три суми (з вирахуванням господарського боргу): за дохідним методом – 523 млн дол, майновим – 506 млн дол, порівняльним – 527 млн дол.

За інформацією прес-служби, оцінювач вирішив для розрахунку підсумкового значення стартової ціни держпакету акцій ОПЗ використати дані дохідного методу.

Як повідомлялося, Європейський банк реконструкції та розвитку спільно з Міжнародним валютним фондом у відповідному листі рекомендували уряду України зменшити стартову ціну виставленого на продаж Одеського припортового заводу.

У листі зазначено, що багато відомих міжнародних інвесторів можуть вирішити не розглядати можливість своєї участі в приватизації ОПЗ через високу стартову ціну.

В середині травня Кабінет міністрів затвердив умови приватизації ОПЗ зі стартовою ціною пакета акцій підприємства в 13,175 млрд грн.

За матеріалами: УНІАН

Інші матеріали розділу Прогнози

«Епіцентр Агро» створив математичну модель для прогнозування врожайності

В «Епіцентр Агро» цьогоріч зробили математичну модель, що дозволяє, – знаючи заплановану культуру, – спрогнозувати, яку врожайність на цьому полі залежно від його групи буде отримано. Про це, передає The Ukrainian Farmer, розповів керівник відділу агрохімічних… Продовження…


Українці як етнос можуть зникнути на території України. Вчений-демограф приголомшив підступним планом РФ

Науковець пояснив, що таке «демографічне захоплення територій». Заступник директора з наукової роботи Інституту демографії та проблем якості життя НАНУ Олександр Гладун вважає, що у випадку, якщо Росія захопить Україну, то українці, як етнос можуть зникнути…. Продовження…


Перспективи глобального зростання у 2024 році. На скільки зросте економіка України

У МВФ вважають, що у 2024 році загальний світовий показник зростання економіки буде несуттєвим. Водночас зростання ВВП деяких країн Африки входитимуть до 10 країн із найкращими результатами, а Україна – матиме один із найкращих показників… Продовження…


Буде прискорення. Нацбанк прогнозує зростання інфляції 2024 року

Відновлення української економіки цього року сповільниться до 3,6%. В перші місяці 2024 року інфляція в Україні залишатиметься близькою до поточних рівнів, але помірно зросте у другому півріччі й до кінця року становитиме 8,6%. Про це йдеться… Продовження…


В Україні прогнозують зростання вартості землі на 40%

За понад два роки з моменту відкриття ринку сільгоспземель в умовах повномасштабної війни росії проти України вартість землі зросла на 10%, що еквівалентно зростанню вартості потенційної застави на $5,5 млрд. Враховуючи чинний коефіцієнт ліквідності сільгоспділянок… Продовження…


Тариф на електроенергію в Україні можуть підвищити вдвічі

Нардеп та член парламентського Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк офіційно підтвердив, що тариф на електроенергію в Україні може сягнути майже 6 гривень. Про це повідомляє Телеграф, інформує портал PromPolitInform. Депутат звернув… Продовження…


Усі матеріали розділу
Про нас / Контакти / Реклама

© Prompolitinform, 2015-2024
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на prompolit.info. Редакція порталу Prompolitinform може не поділяти позицію авторів

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: