Поблизу Львова знову загорілося Грибовицьке сміттєзвалище

Інфраструктура 18.06.2016 / автор:
Поблизу Львова знову загорілося Грибовицьке сміттєзвалище

18 червня приблизно о 01:00 знову загорілося Грибовицьке сміттєзвалище у Львівській області.

Про це повідомив депутат Львівської міської ради та активіст “Варта 1” Ігор Зінкевич.

Він зазначив, що загоряння сталося в новому місці.

“Горить в новому місці, з боку села Грибовичі, там в цьому році ще не горіло”, – підкреслив Зінкевич.

Станом на 3:30 пожежу було майже повністю ліквідовано. За словами Зінкевича, фахівці вважають, що це міг бути підпал.

“На 3:30 пожежу майже всю ліквідовано, служби все одно стоять і заливають водою місця, які знову починають горіти, по розмовам, спеціалісти, які на місці ліквідації пожежі, теж вважають що це підпал”, – повідомив він.

30 травня на найбільшій звалищі у Львівській області сталася пожежа, а потім обвал. В результаті загинули троє рятувальників.

За матеріалами: УП