Міськрада Дніпра теж ввела мораторій на підвищення тарифів на «комуналку»

Тарифи 14.07.2016 / автор:
Міськрада Дніпра теж ввела мораторій на підвищення тарифів на «комуналку»

До 1 січня 2017 року в Дніпрі буде діяти заборона на підвищення тарифів на комунальні послуги.

Учора на сесії міської ради депутати прийняли таке рішення, враховуючи, що в середньому за комуналку при нинішніх тарифах потрібно буде віддавати не менше 1 тисячі гривень в той час, як мінімальна пенсія становить 1200 грн.

Нагадаємо, раніше за аналогічне рішення проголосувала і Київрада.

За матеріалами: 056.ua