До 1 січня 2017 року в Дніпрі буде діяти заборона на підвищення тарифів на комунальні послуги.
Учора на сесії міської ради депутати прийняли таке рішення, враховуючи, що в середньому за комуналку при нинішніх тарифах потрібно буде віддавати не менше 1 тисячі гривень в той час, як мінімальна пенсія становить 1200 грн.
Нагадаємо, раніше за аналогічне рішення проголосувала і Київрада.
За матеріалами: 056.ua