На Запорізькій атомній електростанції (ЗАЕС) достроково підключили енергоблок №5 до енергетичної системи країни після закінчення планового середнього ремонту. Про це повідомила прес-служба «Енергоатому».
У повідомленні уточнюється, що підключення сталося 23 липня о 08:44. На даний момент ведеться набір потужності.
За даними «Енергоатому», зараз на ЗАЕС у роботі перебувають чотири енергоблоки. Сумарна потужність генераторів становить 2 860 МВт.
Тривають планові ремонти енергоблоків №1, №2.
Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків немає.
Як відомо, з початку 2016 року ЗАЕС виробила понад 15 млрд кВтг електроенергії, з початку експлуатації – більше 1 трлн 45 млрд кВтг екологічно чистої електроенергії.